جدیدترین اخبار

مایکل منفرد مشاور قانونی در امور مهاجرت به کانادا و همچنین او از اعضای کانون قانونی مشاوران مهاجرتی کانادا (ICCRC) می‌باشد و دارای جایگاه قابل قبولی است.
مایکل منفرد مدرک مشاوره در امور مهاجرای خود را از کالج اشتون گرفته و دارای تجربه بسیاری در امور مهاجرتی است. ایشان علاوه بر مدیریت دفتر شخصی شان، از سال ۲۰۰۷ در کنار مادرشان که ایشان نیز مشاور امور مهاجرتی بوده اند، فعالیت داشته و دانش و تجربه کافی اندوخته تا دنباله رو فعالیت مادرشان باشند.

Michael-Monfared


مایکل در مونترال کانادا و در خانواده‌ای ایرانی، ایتالیایی به دنیا آمده و بزرگ شده است. او توانایی صحبت به ۴ زبان زنده دنیا (انگلیسی – فرانسوی – فارسی – ایتالیایی) و ارتباط برقرار کردن با قومیت ها و فرهنگ های مختلف را دارد.
مایکل در جهت ارائه خدمات مشاوره ای و ارزیابی موقعیت شما برای مهاجرت به کانادا آماده می‌باشد، همچنین می‌تواند در تهیه و ارائه درخواست های مهاجرتی به نمایندگی از شما به عنوان نماینده منصوب که مورد قبول کانون مهاجرتی کانادا و همچنین RQCI است،‌ شما را یاری برساند.
زیر مجموعه های مهاجرتی که در تخصص مایکل منفرد هستند عبارتند از: برنامه ورود سریع برای متخصصین، ویزای کار کانادا به صورت کارگر ماهر (Skill Worker)، ویزای حمایت از طریق خانواده، ویزای دانشجویان بین الملل،‌ برنامه ثبت نام در مدارس، اقامت دائم، شهروندی،‌ ویزای توریستی، برنامه تجربی و تجدید کارت اقامت دائم.
مایکل منفرد متعهد می‌شود که درخواست های مهاجرتی شما را تبدیل به یک موفقیت کرده و همیشه در بالاترین سطح استاندارد عهده ‌دار کار شما خواهد بود.
لطفا توجه داشته باشید که کانون مشاوران مهاجرتی کانادا هیچگونه ضمانتی را در رابطه با نتیجه درخواست شما عهده دار نخواهد بود و هر شخصی که چنین ادعایی داشته نیز جعلی بوده و کلاهبردار می‌باشد. زمان، اطلاعات و هزینه خود را با مشاورانی در میان بگذارید که از اعضای کانون قانونی مشاوران مهاجرتی کانادا (ICCRC) می‌باشند.